Chirurgia

Zadzwoń teraz 501 061 711

Bezpieczne zabiegi bez bólu

Chirurg stomatolog borek fałęcki specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii stomatologicznej. Szczególną uwagę zwracamy na to, by leczenie przebiegało w sposób kompleksowy i bezbolesny. Nowoczesny sprzęt i wyposażenie gabinetu pozwalają na precyzyjną diagnozę oraz bezpieczny proces leczenia w przyjemnej, bezstresowej atmosferze. Wszystkie zagadnienia związane z terapią wyjaśniamy Pacjentom w sposób zrozumiały, odpowiadając na pytania i wątpliwości.

Szeroki zakres usług

Chirurg stomatolog kliny w ramach chirurgii stomatologicznej wykonuje zabiegi usuwania trudnych korzeni i zatrzymanych zębów mądrości, resekcję wierzchołka korzenia zęba oraz ekstrakcję zębów mlecznych. Oferujemy pełną specjalistyczną diagnostykę i konsultacje w zakresie schorzeń związanych z chirurgią twarzowo-szczękową. 

Nowoczesna implantologia

Chirurg stomatolog ruczaj – Przez wiele lat jedynym sposobem na uzupełnienie braków w uzębieniu były mosty lub protezy zębowe. Nowoczesna technologia umożliwiła odtworzenie naturalnego wyglądu za pomocą niewielkiej tytanowej śrubki, która zastępuje korzeń zęba, zrastając się z tkanką kostną. Implanty do złudzenia przypominają prawdziwe uzębienie, są wygodniejsze od protezy, bezpieczne, a w dodatku pozwalają uniknąć szlifowania zębów, jak to ma miejsce w przypadku koron. W naszym gabinecie stosujemy wyłącznie implanty, które pochodzą od sprawdzonych, najlepszych producentów. Pracując w zgranym zespole specjalistów, troszczymy się o bezpieczeństwo i staranność zabiegu.