Protetyka

Zadzwoń teraz 501 061 711

Protetyka z gwarancją

Braki w uzębieniu to poważny problem natury estetycznej. Powodują dyskomfort, wpływając niekorzystnie na psychikę Pacjenta. Mogą przyczyniać się do nieprawidłowych obciążeń, a w efekcie skutkować zmianą zgryzu i zaburzeniem żucia. To z kolei wpływa na stan zdrowia pozostałych zębów, czasem również układu pokarmowego.

Naszym Pacjentom proponujemy pełen zakres usług protetycznych, które objęte są gwarancją. Na bieżąco śledzimy wszystkie trendy i nowości technologiczne, konsekwentnie wdrażając je w proces leczenia. Materiały pochodzące od najlepszych producentów oraz wieloletnia praktyka pozwalają nam przywracać Pacjentom wiarę w siebie i szeroki uśmiech od ucha do ucha.

Wypełnienia stałe

W zależności od ilości ubytków oraz ich umiejscowienia proponujemy różne rodzaje uzupełnień protetycznych – zarówno stałe, czyli takie, których nie trzeba codziennie wyjmować i czyścić, jak i ruchome. Kształt zniszczonego zęba pozwalają odbudować korony porcelanowe, braki jedno lub kilku zębowe odtwarzamy między innymi za pomocą mostów porcelanowych. Oferujemy dwa rodzaje wkładów koronowo-korzeniowych, które służą jako fundament pod odbudowę koronową zęba: indywidualne, wykonane w laboratorium protetycznym oraz z włókna szklanego, modelowane w ustach Pacjenta. Do przykrycia powierzchni zęba stosujemy licówki porcelanowe i kompozytowe.

Wypełnienia ruchome

Szeroki zakres rozwiązań protetycznych pozwala Pacjentom na swobodę przy wyborze uzupełnienia w zależności od budżetu, jaki planują na ten cel przeznaczyć. Wykonujemy tradycyjne protezy akrylowe i szkieletowe – mocowane na klamrach lub bezklamrowe – mocowane na zasuwach albo zatrzaskach. Pacjentom, którym zależy na wiernym podobieństwie do własnego uzębienia, proponujemy wypełnienia porcelanowe lub kompozytowe wykonywane w laboratorium protetycznym tzw. Inlaye i Onleye.